Bosch tan toplantilara verimlilik katan sistem 2 784x400 1

Bosch ’tan toplantılara verimlilik katan sistem

  • Bosch CCS 1000 D Dijital Tartışma Sistemi, konferans teknolojisinde kullanım kolaylığı ve toplantı verimliliğiyle ön plana çıkıyor. Birden çok kullanıcıya, bir toplantı düzenlemek veya sistemin durumunu görüntülemek için merkezi üniteye bağlanma imkânı veriyor. Bosch CCS 1000 D Genişletme Ünitesi, 245’e kadar katılımcıya toplantılara erişim olanağı sağlıyor. Katılımcılar, istenilen her noktadan sisteme bağlanabiliyor.

Kompakt, çok yönlü ve son derece esnek olan Bosch CCS 1000 D Dijital Tartışma Sistemi, küçük ve orta ölçekli toplantı alanları için ideal çözüm sunuyor.

Belediye binaları, mahkeme salonları, yerel iş merkezleri gibi alanlarda mobil kurulum imkânı sağlayan sistemin işlevselliği, yeni genişletme ünitesi ve yazılım güncellemesiyle daha da geliştirildi.

Sistem, birden çok kullanıcıya, bir toplantı düzenlemek veya sistemin durumunu görüntülemek için merkezi üniteye bağlanma imkânı veriyor. Bosch CCS 1000 D Genişletme Ünitesi, 245’e kadar katılımcıya toplantılara erişim olanağı sağlıyor. Katılımcılar, istenilen her noktadan sisteme bağlanabiliyor.

Yazılım güncellemeleri işlevselliği artırıyor

Örneğin bir toplantı organizatörü, kendi cihazından sistemi kontrol edebiliyor. Yeni mikrofon kesintisi ayarıyla bir Tartışma Cihazı merkezi mikrofon olarak ayarlanabiliyor. Bir kürsüde konumlandırılmış cihaz diğer tüm katılımcıların mikrofonlarını geçersiz kılarak, misafir konuşmacının kullanımına tahsis edilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, cihazları uyku moduna alarak enerji tasarrufu da sağlayabiliyor.

Uygulama Programlama Arayüzü (API) mikrofon hassasiyet ayarları, 3.parti entegrasyonların yanı sıra sistem kontrolü için de kullanılabiliyor. Yazılım güncellemesi sayesinde Bosch CCS 1000 D Dijital Tartışma Sistemi ayrıca TV One CorioMatrix video switchers ve Kramer MV6 video switchers gibi ortak farklı marka video anahtarlayıcılarını destekleyerek uyumluluk sağlıyor.

Share